Branżowe Centrum Umiejętności Ogrodnictwo w Sandomierzu organizuje Ogólnopolski Konkurs „W zgodzie z Naturą” w ramach Ogrodnictwa Zrównoważonego. Jest on skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych o specjalnościach: ogrodnictwo, architektura krajobrazu oraz rolnictwo.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Uczniowie nic nie tracą,
a mogą zyskać!
Konkurs „W zgodzie z Naturą” składa się z dwóch etapów:
Etap I odbywa się online:
Etap I odbywa się w Branżowym Centrum Umiejętności Ogrodnictwo Sandomierz-Mokoszyn w dniach 9-10.06.2026 r.
Rozstrzygnięcie konkursu, wyłonienie finalistów i wręczenie nagród nastąpi w dniu 10.06.2026 r. w BCU Ogrodnictwo Sandomierz-Mokoszyn.
Szczegółowy opis, regulamin i zaproszenie do udziału Ogólnopolskim Konkursie „W zgodzie z Naturą” Ogrodnictwa Zrównoważonego znajduje się pod przyciskiem niżej.
Szkoła zgłasza chęć udziału w konkursie do BCU mailowo.
Koordynator informuje BCU o liczbie osób przystępujących do konkursu w danej szkole
Uczniowie używają nadanych loginów, by przystąpić do I etapu konkursu. Uczniowie używają własnych smartfonów / komputerów.
Etap II konkursu oraz rozstrzygnięcie odbędą się w BCU Ogrodnictwo Sandomierz-Mokoszyn.